Profesionálny osobný kurz líčenia

Tento kurz je pre ženy, ktoré sa chcú o seba starať profesionálnym spôsobom. Či už zdokonaliť svoj vzhľad okom odborníka, ktorý im poradí ako vyzdvihnúť to, čo treba, alebo podčiarknuť črty tváre a získať tým príťažlivosť a pocit sebavedomia.
Naučíme sa, ako si správne vybrať a používať kozmetické výrobky, ako sa líčiť, alebo čomu sa radšej vyhnúť. Začneme denným líčením do práce, čím sa naučíme s citom pracovať s make-upom a rozjasniť tvár, až po večerné líčenie, ktoré neskôr sama hravo zvládnete. Všetko v súlade vašej osobnosti, štýlu, povahe a vkusu. Dozviete sa aj niečo o nových trendoch a trikoch vizážistov.

Kontaktujte ma

Kurzy pre začiatočníkov vizážistov alebo už vizážistov

Tieto kurzy usporadúvam individuálne, lebo každý vizážista má iné schopnosti a vedomosti, čím sa cielene môžeme venovať tomu, čo potrebujeme. Ak má vizážista v niečom rezervy, alebo sa cíti neisto, venujeme tomu viac času a pozornosti. U začiatočníkov začíname starostlivosťou o pleť, hygienickými návykmi, potom sa zoznámime s dekoračnými výrobkami, pomôckami vizážistov a prejdeme na samotnú praktickú časť.
Dĺžka kurzu závisí od šikovnosti a zručnosti vizážistu. Po ukončení uchádzač dostane certifikát. Cieľom kurzu je, aby vizážista získal čo najviac vedomostí z teoretickej i praktickej časti a sebavedomie v líčení, čím si môže vytvoriť širokú a spokojnú klientelu, ktorá sa bude iba rozrastať.

Kontaktujte ma