Permanentný make-up

Už ste sa niekedy zobudila s tým, že ste sa pozrela do zrkadla a hneď ste hľadala taštičku so šminkami, aby ste sa trošku zvýraznila? :) Je tu spôsob, ako všetko uľačiť. :)
Pri mojej profesii vizážistky sa už dlhé roky stretávam s rôznymi metódami permanentného make-upu. Aj tieto metódy zo dňa na deň napredujú a ženy ich stále veľmi radi využívajú, lebo im uľahčujú denno-denné úpravy, ktoré ani oni nemusia technicky dobre zvládnuť. Ja ako profesionálna vizážistka, ktorá sa venuje aj permanentnému make-upu preferujem decentný permanentný make-up, ktorý správne zýrazní určitú črtu tváre, ktorú si pri bežnom líčení ajtak prioritne zvýrazňujeme na dosiahnutie želaného efektu, ako napr: chýbajúce obočie, nevýrazná očná kontúra medzi mihalnicami, nevýrazná, alebo nepravidelná kontúra pier. Nakoľko sa dlho venujem líčeniu, tak viem správne odhadnúť farbu, sýtosť a tvar a tým dopomôcť k maximálnej spokojnosti a komfortnosti klientky. Využívam najlepšie hypoalergéne minerálne pigmenty a pre úkony používam veľmi kvalitný prístroj s garanciou maximálnej hygieny.

Cenník

Čo je to permanentný make-up

Permanentný make-up je kozmetická procedúra, ktorá spočíva vo vpravovaní pigmentov pod kožu (asi do hĺbky 0,3-0,6mm) špeciálnym tetovacím prístrojom. V posledných rokoch si permanentný make-up získava čoraz väčšiu popularitu a stáva sa jednoduchým a pohodlným riešením pre ženy, ktoré si želajú byť upravené od večera do rána.

Pomocou permanentného make-upu dosiahneme zvýraznenie určitých čŕt tváre (obočie, očné linky, kontúry pier) a naopak koriguje drobné nedokonalosti a chybičky krásy. Pre dokonalý efekt je dôležité používať vysoko kvalitné tetovacie pigmenty, ktoré zaručia dlhotrvajúci a prirodzený výsledok. Pred samotným zákrokom je potrebná prípravná fáza, kedy sa predkreslí doporučený tvar a farebný odtieň a po schválení zákazníčky sa pristúpi ku samotnému tetovaniu. Celá procedúra sa vykonáva v lokálnej anestézii a trvá približne 30 minút.

Zákrok je mierne bolestivý, keďže pokožka na tvári je citlivejšia, ako na iných častiach tela. Najnáročnejšie na úpravu sú pery, pretože sa pri nich okrem zvýraznenia kontúr robí aj tieňovanie, čím možno dosiahnuť aj ich optické zväčšenie. Takéto pery už potom nevyžadujú rúž, postačí len lesk. Permanentný make-up je vo všeobecnosti univerzálna metóda, nieje však vhodný pre ženy trpiace alergiou, alebo kožnými ochoreniami. Nemôže sa aplikovať na patologicky zmenené miesta kože, ani na materské znamienka. Rizikom je aj prítomnosť herpesu.

Kontaktujte ma