Líčenie očí

Líčenie očí je najobľúbenejšia téma pri otázkach ako sa líčiť a teda keďže oči sú zrkadlom duše, práve do nich sa pozeráme, keď sa s niekým rozprávame. Je to časť tváre, ktorú chce zvýrazniť každá žena a preto očiam budeme venovať náležitú pozornosť.

celý článok

Pekná tvár vďaka dobrej opatere

Vietor, slnko, horúčava a zima, prach a špina, s tým všetkým si vaša pokožka musí poradiť, pričom by zakaždým mala vyzerať žiarivo, sviežo a zdravo. Nastrahujúce úskalia, pribúdajúce roky prekoná, len ak sa nezanedbá jej pestovanie.

celý článok

Púdre a lícenka

Pleťový púder je najlepším priateľom vizážistov, pretože môže pleti dodať nádherný vzhľad a má všestranné použitie.

Po nanesení podkladu a púdru je tvár pripravená na farebné oživenie. Použitím farby na líca sa pleť otvorí a rozžiari. Vznikne krásny doplnkový efekt, najmä ak je v súlade s líčením. Pomocou farby na líca môžete tiež vylepšiť a modelovať prirodzený tvar tváre.

celý článok

Retušovacia mánia - make up

Dnes žiadna žena nechce, aby vyzerala v make -upe ako maska. Túži po make- upe, ktorý by ako jemný závoj a zakryl nielen drobné nerovnosti pleti, ale aj jemné vrásky, pigmentové škvrny, vyrážky, či kruhy pod očami....kde toto všetko strieda ešte únava, nervozita a stres.

celý článok

Starostlivosť a líčenie pier

Žiadny rúž nebude vyzerať dobre, pokiaľ aj pery nebudú v dobrom stave. Pretože pery majú málo mazových žliaz, a nemajú schopnosť si ani vytvoriť slnečný filter, prirodzený melanín, nemajú žiadnu ochranu. Pokožka pier je väčšinou suchá hlavne v zime, lebo ju dehydruje chladný a suchý vzduch....ale nakoľko škodí aj klíma, či slnečné žiarenie, v podstate je nebezpečie po celý rok. Pravidelné používanie balzamu na pery ponúka najrýchlejšie scelenie a uzdravenie suchých partií pier. Obsahujú vosky, oleje, niektoré i mentol, aloe, proste zložky ktoré ukľudňujú a liečia. Mnohé už aj obsahujú UV filter.

celý článok

Špeciálne efekty

Tu je niekoľko trikov, ako ešte viac oživiť naše líčenie.

celý článok