Predlžovanie mihalníc

predlzovanie mihalnic

Na akom princípe tieto mihálnice fungujú?
Na vaše vlastné mihalnice sa nalepia umelé mihalnice špaciálnym hypoalergénnym lepidlom jednotlivo na každú mihálnicu. Lepí sa to tak, že na každú vašu mihálnicu sa lepí dlhšie umelá mihálnica, aby sa dosiahol čo najprirodzenejší efekt.Vaše mihalnice ďalej krásne rastú naďalej podľa prirodzeného cyklu aj s novou mihálnicou. Spojenie mihalníc býva úplne neviditeľné a je pevné a môžete si vybrať dĺžku mihálnice akú si želáte. Permanentné mihálnice sa vyrábajú syntetické, alebo hodvábne (norkové chlpy), majú rôzne zakrivenie, dĺžku, či farbu. Najčastejšie sa používajú samozrejme čierne. Sú veľmi krehké a ľahučké, čím nezaťažujú vašu mihálnicu.

Kontaktujte ma

Aplikácia:

Vykonáva sa na kozmetickom lehátku, kde sa krásne zrelaxujete, lebo úkon trvá po prvý krát asi dve hodiny. Na jedno oko sa zvyčaje lepí asi 50 až 80 mihálnic. Doplnenie stačí absolvovať po troch až piatich týždňoch a trvá asi jednu hodinu. (v závislosti od počtu aplikovaných mihálnic)

Ako dlho mi tieto mihálnice vydržia?

predlzovanie mihalnic

Vaše prírodné mihálnice vypadávajú zhruba každých 60 dní vplyvom prirodzeného rastového cyklu a sú prirodzene nahradzované rastom nových mihálnic. Teda ak vám odpadne vaša prirodzená mihálnica, tak s ňou vypadne aj umelá, ktorá bola na nej nalepená a na tom mieste narastie nová mihálnica.

Preto je nutné riasy dopĺňať. Predĺžené mihálnice teda môžete nosiť nastálo a nieje nutné robiť pauzy na regeneráciu. Ak by ste sa predsa rozhodli, že ich už nechcete, je možné ich odstrániť špeciálnym šetrným prípravkom.

Starostlivosť o predĺžené mihálnice:

predlzovanie mihalnic

Mihálnice nesmú prísť prvých 24 hodím do kontaktu s vodou, parou (sprcha, bazén, sauna, pot, slzy, odličovač). Nedotýkajte sa ich a nenasadzujte si kontaktné šošovky a ak je možné, nelíčiť sa v tesnej blízkosti mihálnic. Po 24-roch hodinách nepoužívajte klasickú maskaru, vyhnite sa používaniu aj vodeodolnej maskary. Na tieto mihálnice sa predáva špeciálna maskara. Vyvarujte sa trenia, ťahania, klieštikom na mihalnice a spanie tvárou na vankúši. Na tieto mihálničky nepatria oleje, alebo kozmetické prípravky na báze tuku. Očné okolie odličujte opatrne odličovačom na vodnej báze a snažte sa zabrániť kontaktu s mihálnicovými spojmi. Nepoužívajte vatové tampóny, ale radšej obrúsky. Mihálničky dene prečesávajte hrebienkom na mihálnice. Nikdy sa prosím nesnažte sama mihálnice odstrániť, ale zverte túto vec odborníkovi. Plávanie v bazéne i v mori je možné, ale príliž častý pobyt vo vode môže životnosť mihálnic skrátiť. Aj extrémne teploty ako solárium, sauna, para a pod. Môžu spôsobiť oslabenie spoju.